PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490203}

W matni

The Killing Jar
5,4 501
ocen
5,4 10 1 501
W matni
powrót do forum filmu W matni

o dżizzz (nie obrażając chrześcijan), właśnie obejrzałem to dzieło, zajrzałem na filmweb, i wiecie co? znowu się nie zawiodłem - wciąż żyją zwolennicy taniego kina akcji klasy O, albo 0, albo wciąż za dużo dzieci ogląda filmy dla dorosłych, na jedno wychodzi

Jak na film akcji: krwi i odstrzelonych części ciała wystarczająco - dostateczny
Jak na film akcji: fabuła klasy "Domowe Przedszkole" - pała
Jak na jakikolwiek film: gra aktorów ujdzie, w trójce się mieszczą
Za muzę i szafę grającą dam 5
Za rozrywkę, suspens, podtrzymywanie napięcia - czyli ocena reżyserii i scenariusza: pała
Ponieważ to ostanie ważę najwyżej, średnia: 1


Ten film to żart, taką mam nadzieję. Myślę, że jakiś znajomy Tarantino chciał mu zrobić dowcip i to nakręcił. Ktoś tam wspomniał w komentarzach że jak lubisz "Wściekłe psy" to to też ci się spodoba. Wierzę w humor użytkowników tego forum i uznaję to za kolejny żart.

Sami widzicie, wesoły film gdzie od początku wiadomo kto kogo zabije i kto zgarnie walizkę pieniędzy. Plus krwawe egzekucje. Prawie Tarantino, ale jak mówi Żywiec - Prawie robi wielką różnicę.

użytkownik usunięty
pasibrzuh

Przez takie komentarze jak twój nie oglądam sporo filmów ;D

ocenił(a) film na 7

Jak wyżej. A film znakomity, z filmami Tarantino nie ma co porównywać bo on nie robi filmów wartych stawiania za wzór(może z jednym wyjątkiem jak już).

ocenił(a) film na 8
michajlovicz

Jak się nie znasz na filmach Tarantino to się nie wypowiadaj. Znajdź lepszy kryminał niż Wściekle psy. Nie znajdziesz. Więc po co się wypowiadasz.

ocenił(a) film na 5
Sprite_87

http://www.filmweb.pl/Podejrzani

ocenił(a) film na 7
pasibrzuh

Lekka przesada. Ale to twoje zdanie. Spodziewałem się jakiegoś badziewia, a tu proszę, film mile mnie zaskoczył, szczególnie jak na niskobudżetowy. Fakt nie jest to Tarantino, no i może lepiej. Przypominam, że Tarantino też nie nakręcił samych hitów. Szczególnie durny Kill Bill co jak na niego to katastrofa. A jak dla mnie ten film jest o niebo lepszy. No ale to moje zdanie. O gustach się nie dyskutuję.

ocenił(a) film na 8
Assholesun

Jeśli ten film jest lepszy od jakiegokolwiek z filmów Tarantino to Ci gratuluje znawco. Kill billa nie rozumiesz to nie ma się co wypowiadać asie.

ocenił(a) film na 2
pasibrzuh

zgadzam się, film to kompletna klapa, bez pomysłu, bez scenariusza, bez akcji, bezsensowna rzeź i arcydrętwe dialogi... jedyne co nie raziło to chyba zdjęcia - jak na niskobudżetowy film ujdą... ale scenariusz porażał, niektóre zachowania bohaterów były totalnie nielogiczne, dialogi swoją głupotą sięgały dna Rowu Mariańskiego... sama fabuła była czytelna nawet dla nieporośniętego mchem kamienia - w połowie filmu wymyśliłem kilka alternatywnych zakończeń i każde z nich byłoby dużo ciekawsze ale gdzie tam - skończyło się jak zwykle...

męczyłem się niemiłosiernie czekając na koniec i cóż, szczerze współczuję gustu ludziom, którym się podobał - każdy ma swoje zdanie i OK ale po prostu nie mogę sobie wyobrazić, że ktoś czuł satysfakcję oglądając to "dzieło" - ja chciałem sobie wydłubać oczy i chyba od jutra zaczynam pisać scenariusze i wysyłać do USA - przecież mało rozgarnięci gimnazjaliści są w stanie stworzyć bardziej interesującą fabułę i lepsze dialogi!


ogólnie - porównanie do Tarantino to jak porównanie starego, rozsypującego się Zaporożca do najnowszego modelu Ferrari ;)

ocenił(a) film na 3
pasibrzuh

spojler ku..y!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones