PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95239}
6,4 3 040
ocen
6,4 10 1 3040
Paparazzi
powrót do forum filmu Paparazzi

Naprawdę dobry film, pokazuje jak bezwzględni mogą być ludzie. Rzeczywiście główny bohater trochę "sztywny" był, ale Cole Hauser raczej tak gra (z tego co widziałam w innych filmach). Jest to też film ku przestrodze dla wszystkich paparazzich, by nie szarżowali zanadto, bo może się to dla nich źle skończyć. Niczego mu nie można zarzucić. Na pewno fajnie się go ogląda ale...bez żadnych tam rewelacji. Tylko zakończenie troche dziwne...

3Grosze

Pozostaje pytanie - jak walczyć z paparazzi?
1. Prowadzić się nienagannie a w razie prowokacji nie reagować.
2. Lać po pyskach
3. Metodą Seana Connery -- podobno jak zobaczy paparazzi to zaprasza na drinka, do domu, pozwala robić fotki do woli.I został uznany za nudnego i papa dali mu spokój.
Co byście wybrali ??
Hej!

baca350

I właśnie tu jest pies pogrzebany bo jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie nie ma i nie będzie. Można tak jak główny bohater na początku powiedzieć proszę robić zdjęcia mnie ale nie mojej rodzinie. Można zaprosić do domu i niech sobie robią a co tam. Można zlać po pysku ale taki jeden może zażądać odszkodowania w sumie sąd raczej mu je da. Ale jak ktoś jest bardzo natarczywy i grozi w sposób pośredni lub bezpośredni rodzinie lub najbliższym albo zwyczajnie szantażuje to taką K najlepiej upierdzielić jak zrobił to główny bohater w tym filmie. Ten film może i trochę drętwy był ale pokazał z jakimi problemami czasami się stykają gwiazdy a wypadki też się mogą zdarzyć przez nich a najgłośniejszy to lejdi Diana i ten nieszczęsny tunel.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones